Všetci túžime po krásnom a pokojnom bývaní. Prinášame vám niekoľko užitočných nápadov, ktoré pomôžu zlepšiť štandard vášho bývania. Samozrejme myslíme aj na tých, čo sa radi starajú o dom.

Postele z masívu zlepšia spánok

Masívne postele získavajú rastúcu obľubu. Masívne postele sú odolné a vyznačujú sa dlhou životnosťou. Ich benefitom je, že sú antialergické, majú harmonický vzhľad a sú ekologické. Kombinácia týchto faktorov ich predurčuje na zdravý a pokojný spánok. Všetci sa túžia dobre vyspať – ale nie všetky postele poskytnú potrebnú pohodu. Môžu vŕzgať, byť plné roztočov a chladné ako kov.

 

Drevo je prirodzene teplé a bez rušiacich zvukov. Posteľ z masívu je dobrá aj pre vašu chrbticu, pretože poskytuje pevnú oporu pod matracom. Masívne drevo je bohaté na originálne vzory a farebnosť. Masívne postele dokážu vytvoriť vašu spálňu snov.

Spoľahlivé náradie pre každého kutila

Pre všetky práce v domácnosti potrebujete spoľahlivé náradie. Nezáleží na tom, či ste príležitostný majster alebo ste profík. Set náradia Milwaukee je určená tým, čo majú pri práci radi presnosť a spoľahlivosť. Set obsahuje všetko na prácu. Náradie Milwaukee používa akumulátor Redlithium-Ion, ktorý má 2x dlhšiu životnosť v porovnaní s tradičnými Li-ion batériami. Práca s náradím Milwaukee vás bude skutočne baviť. Tento set obsahuje:

  • M12 BPD – M12™ kompaktná príklepová vŕtačka.
  • M12 BID – M12™ kompaktný 1/4˝ Hex rázový uťahovák.

Bezpečnostné kamery – všestranná ochrana domu

Nič nie je tak cenné ako bezpečnosť vás a vašej rodiny. Moderné bezpečnostné kamery vás spoľahlivo chránia. Eltrox.sk má pre vás výber dobrých kamerových systémov, ktoré vyhovujú vašim špecifickým potrebám. Pozrite si ponuku bezpečnostných kamier a zvýšte štandard vášho bývania.

Dôvera je dobrá, kontrola lepšia!

Dobré kamery majú infračervené svetlo, ktoré umožní získať kvalitný záznam aj v úplnej tme. Kamery môžu byť prepojené s výstražným systémom, aby sa maximalizovala bezpečnosť.