Bez různých druhů elektroniky, elektrického ručního nářadí a především domácích spotřebičů se dnes neobejde žádná standardní domácnost. Nejen toto, ale i další zboží nabízí zákazníkům obchod Eli M Store. V jeho bohatém sortimentu najdete i produkty české značky Bravo. Tento výrobce uspokojuje potřeby jak profesionálních řemeslníků, tak běžných spotřebitelů, kteří dávají přednost kvalitnímu nářadí za přijatelné ceny.

Elektronika

Pod pojmem elektronika si většina lidí představí televizi, videa, hi-fi systémy apd. Ovšem také sem patří například malá přenosná rádia, která nám dělají společnost na chatě, chalupě, zahradě nebo třeba i na výletě. Česká elektronika značky Bravo nabízí spotřebitelům velký výběr přenosných rádií analogových i digitálních, a to v různých velikostech a barvách. Například malé přenosné radio AM/FM Bravo – typové označení B 5184 dokonale naplňuje známé úsloví „za málo peněz, hodně muziky“. Disponuje konektorem pro sluchátka a napájení je jak ze sítě, tak pomocí baterií.

Elektronika Bravo

Velice oblíbené jsou domácí meteostanice značky Bravo, neboli malé digitální bezdrátové teploměry. Na výběr jsou typy určené k postavení na nábytek i závěsné typy. Meteostanice zaznamenávají vnitřní i venkovní teplotu, kterou snímá venkovní senzor umístěný třeba na balkoně. Jejich dosah na volném prostranství je minimálně 100 metrů.

Další produkty značky Bravo

V každé domácnosti byste našli nějaký druh elektrospotřebiče, nebo i další produkty zpříjemňující život a ulehčující domácí práce. Značku Bravo nesou i různé pomůcky určené k úklidu domácností, kanceláří či komerčních prostor. Dále byste tuto značku našli i mezi výrobky určenými k vytápění či ventilaci, nebo pro péči o tělo. V sortimentu obchodu Eli M Store byste si vybrali také různé zahradní stroje, jako jsou travní sekačky s benzínovým motorem i elektrickým pohonem. Nechybí ani nůžky na živé ploty, křovinořezy a další jednoduché i složitější stroje značky Bravo.