Hľadáte multifunkčnú pečiatku, s ktorú sa Vám bude pracovať jedna báseň a práca s ňou vás bude neskutočne baviť? Elektronická pečiatka e-mark, to je chytrá pečiatka, absolútne flexibilná a mobilná, takže si ju môžete vziať kedykoľvek so sebou na cesty či na firemné schôdzky. Tato jedinečná farebná elektronická pečiatka je doslova a do písmena akúsi revolúciou vo Vašej dlani. S elektronickú pečiatkou COLOP sa pracuje neskutočne jednoducho. Nemusíte mať z jej používania vôbec žiadne obavy. Potlačí akýkoľvek absorpčný povrch, ako je papier, krabice, obálka, vizitka, obrúsok, štítok, zošit alebo kniha. S COLOP E-mark môžete vytlačiť obrázok, logo, čiarový kód, proste všetko, čo potrebujete.

Neprekonateľný pomocník

Farebná elektronická pečiatka COLOP Vás posunie ešte ďalej, pretože Vám umožní vidieť veci ďaleko jednoduchšie. COLOP E – mark má vlastnú WI-FI sieť a je opatrený blikajúcim LED prúžkom pre lepšiu orientáciu. Bez nabitie vydrží v prevádzke takmer 4,5 hodiny. Funguje úplne jednoducho. Na stránkach COLOP E–mark nájdete inštruktážne video, vďaka ktorému sa doslova za chvíľočku naučíte s túto modernou farebnou elektronickou pečiatkou pracovať. A pretože je úplne flexibilná, môže byť všade s Vami. Elektronická pečiatka e-mark sa tak ľahko stane Vašim nenahraditeľným pomocníkom nielen do kancelárií.

Jednoducho a efektívne

S elektronickou pečiatkou e-mark nielenže otlačíte akýkoľvek text, obrázok či logo, ale ešte naviac výrazne ušetríte. Takto úplne jednoducho a lacno potlačíte letáky, krabice, obálky, kalendáre a iných materiálov. Presvedčte sa sami a objednajte si revolučnú elektronickú pečiatku ešte dnes! Najnovšia moderná technológia vo forme elektronickej pečiatky e-mark spustila doslova senzáciu na trhu s pečiatkami. V súčasnosti sa stáva nenapodobiteľná a nenahraditeľná, a to predovšetkým vďaka jednoduchosti v používaní, pestrému využitie, lacné prevádzky a v neposlednej rade skvelému dizajnu, ktorý zaujme hneď na prvý pohľad. Veríme, že Vás elektronická pečiatka COLOP doslova nadchne!