Čas je drahocenný a jen málokdy ho chceme trávit činností, která nás nebaví či nám přijde zbytečná. Při hledání nového zaměstnání či brigády však mnohdy ztrácíme čas u mnoha webů, které nabízí nejrůznější pracovní nabídky. Navštivte pracovní portál, který sdružuje více než 100 000 pracovních nabídek.

Vše na jednom místě

Díky pracovnímu portálu naleznete pestrou nabídku pracovních pozic, a to všechny na jednou místě. Nemusíte navštěvovat více webů s pracovními nabídkami. Stačí, když zavítáte na pracovní portál hitprace.cz. Právě zde na vás totiž čeká rozmanité množství pracovních nabídek, samozřejmě také brigád. Každý den zde navíc přibývají stovky nových pozic, o kterých budete včas informováni.

Místo a pozice

Pro vyhledávání nového zaměstnání pro vás bude jistě klíčovým místo výkonu práce a pozice, kterou jste schopni vykonávat. Na základě těchto dvou kritérií probíhá také vyhledávání nabídek na pracovním portálu. Zadáte zde město, ve kterém byste rádi pracovali a relevantní rozsah, tedy možný okruh v km. Narazit na nabídka práce Mladá Boleslav či nabídka práce Prostějov už nebude žádný problém. Druhým údajem je pozice, o kterou byste měli zájem. Poté zde již stačí na nabídku odpovědět a zaslat životopis.

Správná volba

Abyste se rozhodli správně a odpověděli jen na ideální pracovní nabídky, je u každé z nich uvedeno dostatečné množství doplňujících informací o daném zaměstnání, směnnosti provozu, firmě, benefitech a požadavcích, ale také mzdě. Díky tomu odpovíte vždy jen na relevantní nabídky.

Hlídací pes

Na pracovním portále si můžete samozřejmě nastavit tzv. hlídacího psa, který vás bude pravidelně informovat o nových pracovních místech z vámi zadané lokality. U hlídacího psa stačí stejně jako při hledání zadat vámi vybrané město, rozsah, ale také e-mailovou adresu, na kterou vám budou novinky pravidelně chodit.