Nakupovat co nejlevněji je cílem všech spotřebitelů. Existuje řada možností, z nichž k nejznámějším patří slevové akce a výprodeje obchodníků. Už jste ale slyšeli o službě o nakupování přes portál Tipli.cz? Ten totiž poskytuje zákazníkům řadu výhod, ke kterým mimo jiné patří také cashback. Tento pojem lze přeložit jako „peníze zpět“, což v tomto případě platí doslova. Jednoduše řečeno to znamená, že při nakupování přes cashback portál Tipli v partnerských obchodech budete za každý svůj nákup ještě odměněni. Konkrétně to znamená, že ze zaplacené částky vám určitá suma peněz bude vrácena zpět a připsána na váš účet.

Jak na to?

Velkou výhodou je, že nakupovat přes Tipli můžete z pohodlí svého domova. Tato služba umožňuje využít při nakupování slevy na nejrůznější zboží. Jako jeden z mnoha příkladů lze jmenovat akci pneumatiky cashback, což je na začátku zimní sezóny velice aktuální. Díky cashback portálu Tipli můžete koupit nové zimní gumy se zajímavou slevou a ještě získat určitou částku peněz zpět. Nákup je jednoduchý, jelikož stačí na internetu otevřít profil eshopu, u kterého hodláte nakupovat a poté už jen u daného zboží kliknout na tlačítko „nakoupit“. Po zaplacení příslušné kupní ceny vám Tipli okamžitě vrátí část ceny zpět. Tyto částky se díky cashback pohybují od 1,5% až například po 10%, jako je to například u módních e-shopů.

Slevy na zahradu

Zahrádkaření se věnuje velké množství lidí, kteří také potřebují pro tyto práce nejrůznější nářadí, hnojiva, satbu a další věci. Nejrůznější vybavení nejen pro zahradu, ale i pro domácnost, nakoupit v obchodech jako je Mall.cz, Kasa.cz, 4Home nebo Sconto nábytek. Vedle akčních cen zde na vás čekají zajímavé slevy na zahradu, díky kterým nejen ušetříte, ale ještě budete odměněni díky cashback portálu Tipli. Částky vracené zpět se u jednotlivých obchodů různí. Pohybují se v rozmezí od 2% až po 10%, což můžete získat při nákupu v obchodě AliExpress, u kterého nakupují miliony lidí z celého světa. Sortiment obsahuje pestrou nabídku produktů od oblečení, přes elektroniku, hračky až po vybavení zahrad.