Bratislava je centrom ekonomického aj kultúrno-spoločenského života na Slovensku. Niet divu, že kroky mnohých Slovákov smerujú práve sem. Kto chce v Bratislave žiť a pracovať, ten v meste (akosi automaticky) hľadá aj vhodné bývanie. Kam zamerať pozornosť, ak hľadáte bývanie v Bratislave?

Ak riešite kúpu a predaj bytov v Bratislave, nemali by ste obísť obytný komplex Premiére na Šancovej ulici. Jedná sa o projekt developerskej skupiny Finep, ktorá v hlavnom meste Slovenska už zrealizovala výstavbu Jégého aleje v mestskej časti Ružinov. Premiére je teda druhým stavbárskym počinom spoločnosti v Bratislave.

Lokalita, ktorá ma cveng

23-podlažný obytný dom sa nachádza na Šancovej ulici v Starom Meste. Práve lokalita Starého Mesta je dlhé roky vyhľadávaným bodom a Bratislavčania ju považujú za jedno z najvyhovujúcejších miest na bývanie v rámci územia mesta. K tejto povesti iste prispieva aj prepracovaná infraštruktúra cestných komunikácií, ktoré lokalitu spájajú s dôležitými centrami Bratislavy.

Premiére – bývanie, ktoré chcete

V ponuke projektu Premiére sú štúdiá, apartmány aj priestranné byty v Bratislave s výmerou od niečo viac ako 30 až po 125 metrov štvorcových. Nech už by ste si vybrali ktorúkoľvek z možností, môžete počítať aj s prítomnosťou balkóna, terasy alebo lodžie. Pestré možnosti výberu poskytujú priestor pre singles, páry i rodiny s deťmi. Snáď všetkým príde vhod blízkosť kaviarní, reštaurácií, obchodov, detských zón i miest pre aktívny oddych.

Nielen pekné výhľady…

Príjemným benefitom je nepochybne aj pekný výhľad na mesto – z ktoréhokoľvek poschodia a strany. Noví obyvatelia iste ocenia aj fakt, že pod budovou sa nachádza trojpodlažná monitorovaná garáž. Okrem dostatku parkovacích miest budú k dispozícii aj nabíjacie stanice pre elektromobily. Zarezervujte si obhliadku zariadeného vzorového bytu a presvedčte sa na vlastné oči o kvalite projektu Premiére.