Posezónní dovolená u moře skrývá mnoho výhod. Nejenže je taková dovolená levnější, ale nabízí pláže, které jsou téměř prázdné a bez návalu turistů. I ceny se po sezóně snižují, a to nejen ty za ubytování, ale také za půjčení automobilu apod.

Počasí

I během září vás totiž v Chorvatsku čeká krásné počasí. Počasí v chorvatsku je totiž i na sklonku léta stále slunečné a teplé. Můžete se tedy těšit na příval slunce a opálení.

Ubytování levně

Překvapí vás také ceny za ubytování. Ty jsou v Chorvatsku i během hlavní sezóny poměrně levné a po sezóně jejich cena klesá ještě níž. Ubytování v apartmánu tak seženete za pár korun. Apartmán vám navíc nabízí veškerý komfort, tedy i vybavenou kuchyň a celé zázemí. Do apartmánu se navíc hravě vejde celá rodina. Apartmány chorvatsko jsou opravdu skvělou volbou pro rodiny s dětmi i pro páry, které ocení vybavené zázemí. Navíc cena za pronájem apartmánu je nesmírně levná.

Prázdné pláže

Pokud vyrazíte na dovolenou po sezóně, můžete se těšit i na prázdné pláže a méně turistů ve městech. I po cestě se vyhnete zbytečným kolonám a návalům turistů. Po sezóně se turisticky oblíbené země uklidňují a vrací se zpět do běžného režimu. Klesají také ceny za ubytování, půjčení automobilů, kol, ale mnohdy také za potraviny a jídlo v restauracích.

Rychle a snadno

Do Chorvatska se navíc dostanete za pár hodin autem. Nemusíte kupovat letenky dlouho dopředu. Stačí sbalit sebe a rodinu a vyrazit do slunného Chorvatska.

Proč Chorvatsko?

Pokud vás Chorvatsko nepřesvědčí nízkou cenou, měli byste se nechat okouzlit krásou chorvatské přírody, hor, pláží, ale také skvělou gastronomií a vynikajícím vínem. Chorvaté jsou také velmi přátelským a usměvavým národem, který vás přivítá s otevřenou náručí. Dopřejte si proto dovolenou na sklonku léta právě v Chorvatsku.