Díky možnostem, které dnes nabízí internet, můžete nakupovat takřka kdekoliv a kdykoliv. Nakupování však nemusí být pouze pohodlným, ale také výhodným. Objevte možnosti, které vám nabízí cashback portál.

Peníze zpět

Cashback portál je označení pro portál, který nabízí možnost získání části peněz z nákupu zpět. To, jak velkou částku dostanete, je udáváno v procentech. Například získáte 5 % z výsledné částky nákupu zpět. Nakupování na cashback portálu je pro každého nesmírně výhodné, zvláště pokud vás čeká nakupování většího množství věcí, například doplňků, potravin či oblečení.

Zcela zdarma

Cashback portál Tipli vám navíc nabízí veškeré služby kompletně zdarma. Samotná registrace, nákupy i zaslání peněz zpět na bankovní účet, to vše je zcela zdarma. Nemusíte se brát žádných skrytých poplatků. Stačí si na portále vybrat e-shop, ve kterém rádi nakupujete či takový, který nabízí nejvýhodnější nákup. Tipli funguje jako rozcestník, kde si obchod vyberete a dále už nakupujete stejně, jako kdybyste v e-shopu nakupovali napřímo. Cena zboží je stále stejná a nákup přes cashback portál neovlivňuje nijak ani reklamaci, která probíhá naprosto identicky.

Výhodné nakupování

Díky tomu můžete nakupovat v mnoha obchodech s kosmetikou, oblečením, doplňky, obuví, kosmetikou, elektronikou atd. Nabídka obchodů je opravdu pestrá a kvalitní. A jak je možné, že se vám část peněz z nákupu vrátí zpět? Nemusíte se obávat žádných háčků. Internetové obchody totiž platí Tipli za přivádění zákazníků a on se následně o tyto odměny dělí s vámi. Díky tomu můžete přes cashback portál nakupovat kdykoliv si jen vzpomenete. Využít můžete například slevy na kosmetiku, díky kterým pořídíte kosmetické výrobky za skvělé ceny. Pusťte se do chytrého nakupování i vy.