Pokud jste jednou navštívili Itálii, určitě se do této země budete rádi vracet. Je to místo plné kontrastů. Čekají zde na vás nádherná příroda, vysokohorské masivy, činné sopky, křišťálová voda jezer, olivové háje, vinice a nekonečně dlouhé mořské pobřeží plné nádherných pláží. Zapomenout nesmíme ani na obrovské množství starobylých italských památek. Tato všechna místa nestihnete navštívit za jednu dovolenou. A co si takhle pořídit nemovitosti v Itálii?

Vyberte si z široké nabídky italských nemovitostí

Prodejem italských nemovitostí se zabývá web italicahomes.com/cs. Naleznete zde různé Immobilie in Italien. Pořídit si můžete klasický moderní a stylový dům, byt, vilu nebo dům ve stylu rustico – klasický renovovaný dům ve starobylém italském stylu. K dostání jsou také farmy, pozemky a dokonce nemovitosti komerčního stylu.

Nabídka nemovitostí se soustřeďuje především na oblast Toskánska, ale naleznete zde i objekty v Apulii, Ligurii, Umbrii nebo na ostrově Sicílie.

Toskánsko je krajina rozkládající se ve střední části Itálie. Jeho území omývají vody Ligurského a Tyrhénského moře a podél jeho pobřeží se nachází několik ostrovů a ostrůvků, které přináležejí do Toskánského souostroví. Mezi známá centra této oblasti patří Florencie, Pisa, Siena nebo Lucca.

Apulie se nachází v jihovýchodní části Itálie, její břehy omývají vody Jaderského a Jónského moře a mezi centra patří Bari, Taranto nebo Monopoli.

Ligurie je oblast severozápadní Itálie. Nachází se u Ligurského moře a návštěvníci do této oblasti míří především díky Italské riviéře. Mezi známá turistická centra patří Janov, Sanova nebo Portofino.

Umbrie je oblast rozkládající se ve vnitrozemí, ve střední části Itálie. Návštěvníky láká především na historické památky.

Sicílie je největší ostrov Středozemního moře.