Založení webových stránek se zdá jako důležitý krok v životě každé firmy nebo podnikatele, ale tím nejdůležitějším krokem je propagace webu. Samotný web je k ničemu, pokud se nebude kvalitně propagovat, protože jen tím zajistíte, abyste se dostali do povědomí a lidé od vás mohli nakupovat. Existuje celá řada možností online propagace, ale jen některé mají zaručený efekt. Abyste mohli dosáhnout vysoké návštěvnosti již v krátké době, je vhodné se začít věnovat PPC propagaci.

Jak využívat PPC reklamu

Chcete vědět, co je ppc kampaň? PPC reklama je mocným nástrojem, který dokáže přinést každému webu vysokou návštěvnost. Možná vás zajímá, jak vypadá ppc reklama. Už jste se s ní setkali mnohokrát, vidíte ji každý den ve vyhledávání i v obsahu webů. Může mít textovou podobu, obrazovou podobu, podobu videa nebo třeba prodejní reklamy, ve které je ukázka konkrétních produktů. Obvykle je velmi atraktivní a při správném zacílení rychle osloví cílovou skupinu.

PPC reklamy se provozují obvykle na reklamních platformách vyhledávačů, v tuzemsku je nejznámější Google Ads a Sklik.

U této reklamy se snadno reguluje rozpočet a platí se jen za ty uživatele, kteří skutečně kliknou na reklamu a dostanou se přes ní na vaše webové stránky.

S touto reklamou je možné začít svépomocí, ale nedoporučuje se to, protože amatérské nastavení málokdy přinese dobré výsledky. Pokud chcete, aby byla reklama dostatečně atraktivní a stala se magnetem na nové návštěvníky, vhodnou volbou je zkušená marketingová agentura na ppcprofits.cz. Zajistí vám kompletní PPC kampaň od A do Z, tedy od založení reklamního účtu až po spuštění kampaně a její správu. Profesionálové vám PPC reklamu spustí už do 5 dnů a postarají se tak o rychlé dosažení návštěvnosti, které následně můžete sledovat přes analytické nástroje.