Jak je jen možné, že vám unikla informace o nově schváleném zákonu? Jak to, že jste ve sportu neviděli, že se odehrál tento důležitý zápas? Žádná televize ani webová stránka není natolik obsáhlá, aby vám donesla všechny důležité zprávy, které se v daný den udály. Svět je obrovský, neustále se něco děje a není v lidských silách o všem napsat na jednom webu. Nabízí se vám tak možnost sledovat více webů. Dozvíte se tak více informací, ale na druhou stranu strávíte více času hledáním článků. Čím více zdrojů, tím více ztraceného času. Co s tím? Naštěstí existuje skvělý český projekt https://www.cerstvezpravy.cz/, který tento problém hravě vyřeší.

Jak web funguje?

Web je postavený tak, aby vám umožnil sledovat na jednom místě články ze všech kvalitních českých webů najednou. Jak to dělá? Shromažďuje informace o všech článcích, které každý den vyšly. Ty vám následně prezentuje formou titulků uspořádaných v boxech podle jednotlivých zdrojů. Web je rozdělený na jednotlivé sekce podle tématiky. Ve zpravodajství najdete všechny zpravodajské články, které dnes vyšly, ve sportu zase všechny sportovní články atd. Nemusíte navštěvovat už více webů, stačí si přečíst titulky článků a když vás nějaký zaujme, kliknete na něj a dostanete se tak přímo na článek. Už se nemusíte probírat obsahem jednotlivých webů, abyste narazili na to, co vás zajímá. Takto můžete během krátké chvíle objevit články na desítkách zajímavých webů.

Dokonce je zde kategorie „Moje“, kterou si můžete uspořádat podle sebe. U jednotlivých zdrojů máte možnost je přidat mezi oblíbené, když to uděláte, přidají se vám do této sekce. Ve vaší kategorii tak můžete sledovat všechny vaše oblíbené zdroje najednou. Zpříjemněte si sledování článků s Cerstvezpravy.cz. Informace o nových článcích si můžete nechat dokonce zasílat i na email.