Máte veľké plány a chcete si vytvoriť nový internetový obchod, kde budete predávať svoje produkty, hand made výrobky, na ktorých sa podieľate alebo čokoľvek, čo chcete predávať. Na to prirodzene potrebujete internetové stránky a e-shop, ktorý bude fungovať ako dobre namazaný stroj. Nie ste práve z tých, ktorí by vedeli založiť e-shop a ďalej ho spravovať a rozširovať tak, ako sa bude rozširovať portfólio vašich produktov alebo služieb? Je nutné najať si odborníkov, ktorí vedia, ako vytvoriť webové stránky, e-shop, čo v ňom má všetko byť, čo by nemalo chýbať a budú vám tiež pomáhať vo chvíli, keď treba pomôcť s údržbou alebo čímkoľvek ďalším. Kam sa obrátiť?

Profesionálny a osvedčený e-shop

Licenciu pre e-shop zadarmo môžete mať hneď. A k nemu dokonca profesionálny a osvedčený e-shop systém. Ten využívajú tisíce zákazníkov na Slovensku aj v Českej republike. Nedostávate žiadnu osekanú verziu, ale všetky moduly ako platené licencie. Ak chcete menší e-shop do 100 položiek produktov, potom sa obráťte na E-shop zadarmo. Na svojom konte majú tisíce predaných licencií e-shopu as tvorbou majú navyše bohaté skúsenosti, ktoré vedia využiť aj vo váš prospech. Na e-shopoch pracujú od roku 2007, teda majú mnoho praktických skúseností, ktoré vám odovzdajú.

Čo môžete využiť?

K dispozícii máte typizované e-shopy, teda je možné práve e-shop pre vás upraviť na mieru. Stavia ich na vlastnú aplikáciu, ktorú veľmi dobre poznajú a teda vedia takmer akúkoľvek úpravu a prianie zákazníkom splniť. Webhosting a aktualizácie na vyskúšanie zadarmo. Systému, ktorý využívajú veria, preto vám dajú na prvý rok webhosting na ich profesionálnych serveroch aj zadarmo. Vyskúšate si tak systémy naplno a môžete sa v kľude venovať svojmu podnikaniu. Svoje služby neposkytujú so žiadnymi záväzkami alebo obmedzeniami. Môžete využiť vlastný grafik i programátor a mnoho ďalšieho.