Dárky jsou od toho aby dělaly radost. Často je volíte k narozeninám, svátkům, jako výraz poděkování, uznání nebo třeba jen jako drobnou pozornost, kterou chcete říci, jak vám na druhém člověku záleží. Vybírat dárek je důležité a to zejména tehdy, kdy chcete dát dárek, který je osobní a potěší. Nevíte, čím své blízké potěšit a co jim dát jako dárek? Pak můžete potěšit například kameny a minerály, které vám mohou přinést energii, sílu přírody a pomohou v lepším fungování. Každý kámen i minerál je originál a asi nenajdete dva stejné kousky. Vyberte si z široké nabídky dárek, který svým blízkým věnujete.

Kámen harmonie a partnerské věrnosti

Směs chalcedónu, křemene a opálu přináší jeden z nejstarších léčivých kamenů, které dnes existují. Používal se v náprsních pancířích brnění jako pomoc a ochrana pro bojovníky. Také se věřilo, že jim dodá sílu a pomůže ve vítezství. A o jakém kameni je vlastně řeč? Achát je považován za ochranný a také léčivý kámen, který rovněž slouží jako oblíbený talisman. Svým nositelům má přinést odvahu, emocionální sílu a také sebedůvěru, kterou někdy potřebuje každý z nás. Každý typ achátu je jedinečný a má jiné léčivé vlastnosti a také energie. Výběr tedy provádějte pečlivě, s ohledem na toho, koho chcete kamenem nebo talismanem obdarovat.

Kámen géniů

Léčivý kamen a minerál Fluorit je obvykle zelené a fialové barvy. Jde o jeden nejsilnější krystal, který pomáhá duchovně se povznést a podpoří vás ve vašem duchovním rozvoji a sebedůvěře. Z latinského fluere, tedy proudit, dostává kámen schopnost působit jako tok mezi kovy. Kámen v sobě kombinuje mír, pozitivitu a vibrace, které otevírají srdce, jeho čakry.

Energie a myšlení

Dalším kamenem je Býčí oko, které přináší ochranu štěstí a prosperitu. Pokud se perete s těžkými situacemi a potřebujete podpořit, je tento kámen tím pravým. Ať už vyberete jakýkoliv kámen z nabídky, určitě pečlivě vybírejte, pro koho kámen pořídíte.